FOREX - Analiza Finansowa, Prawo Pracy, Inwentaryzacja, Kredyty, CV analiza finansowa waluty regulaminy instrukcje wskaźniki
Ostatnia aktualizacja: 2024-07-13
Kursy walut na e-mail
Codzienne średnie kursy walut na Twój e-mail.
Twój adres e-mail:

Czy wiesz że ?
Karta kredytowaPrzy zamówieniach ON-LINE opłacanych kartą otrzymasz zamówiony produkt natychmiastowo.

Produkty wysyłane są automatycznie po poprawnej autoryzacji płatności.

Usługa dostępna 24h przez 7 dni w tygodniu.

Uwaga na manipulacje przy kursach walut!

2008-09-16 / A.M. Moczulski

Sprawa dotyczy tzw. spreadów walutowych czyli różnicy pomiędzy kursem kupna (na bazie którego bank wypłaca środki), a sprzedaży (po jakiej kredytobiorca spłaca raty kredytu) zaciągniętego zobowiązania (kredytu walutowego. Spread wynosi zazwyczaj kilka %. Biorąc kredyt w obcej walucie bank przelicza nam kredyt po niższym kursie; spłacając płacimy już po nieco większym kursie. Komisja Nadzoru Finansowego przygląda się tworzeniu tabel kursowych przez banki ponieważ na tym polu mogą tworzyć się nadużycia.

» Więcej

Kursy walut pod lupą Komisji Nadzoru Finansowego

2008-08-26 /

Nadzór finansowy weźmie pod lupę kursy, po których banki przeliczają walutowe kredyty hipoteczne. Dotychczas była to dla instytucji finansowych furtka, dzięki której mogły więcej zarobić na klientach.

» Więcej

Czy polskie banki spopularyzują kredyty w japońskich jenach?

2008-08-25 /

Coraz częściej polski kredytobiorca zastanawia się nad alternatywnymi rozwiązaniami. Powodem są rosnące niemalże z dnia na dzień raty kredytów, szczególnie tych udzielonych w rodzimej walucie.

» Więcej

Czy będzie stabilizacja na rynku walutowym?

2008-07-21 / A.M. Moczulski

Kurs złotego, będzie zależał w głównej mierze od trendów na rynkach światowych. Do czasu podania przez Narodowy Bank Polski wyników na temat inflacji bazowej za czerwiec(...)

» Więcej